|

Ferie zimowe bez dzieci

Wypoczynek zimą dodaje sił, dobrej energii i wzmacnia organizm, zwłaszcza jeśli postawimy na relaks w hotelu SPA, za miastem, wśród dorosłych. Taki urlop niesie wiele przyjemności, możliwości odstresowania i kompleksowego zadbania o swój dobrostan.

Udany zimowy urlop często kojarzy się z rodzinnym wyjazdem na narty, ale niezapomniane ferie można spędzić też w hotelu SPA, gdzie korzystając np. z termoterapii i światłoterapii poprawimy samopoczucie – zwykle gorsze w krótkie, zimowe dni bez słońca. Takim miejscem, stworzonym z myślą o relaksie, odprężeniu i regeneracji, jest mazowiecki kompleks Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****, który ze względu na pozytywny wpływ natury jest nazywamy Polskim Centrum Biowitalności.

Sielska atmosfera, cisza i spokój luksusowego hotelu SPA, przyjaznego dorosłym, weganom i alergikom, położonego z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku, otoczonego 10-hektarowym, zabytkowym parkiem, który zachwyca swą urodą również zimową porą. Do tego wszechobecna holistyczna aura i Biowitalne SPA z relaksującymi masażami i energetycznymi terapiami oraz bogatą w atrakcje strefą wellness. Najlepszy Hotel SPA w Polsce (tytuł Best SPA Hotel w konkursie Perfect SPA Awards 2023) kusi do przyjazdu na zimowe ferie bez dzieci, podczas których można zaopiekować się sobą na każdym poziomie.

Zimowy urlop można spędzać na różne sposoby. Niektórzy jadą na narty, wybierają znane górskie kurorty, inni wręcz przeciwnie – szukają spokojnych miejsc, z dala od miasta, jego pośpiechu, stresujących sytuacji, gdzie mogą się wyciszyć, odpocząć od codziennego zabiegania i zregenerować siły. Nasz hotel, jako enklawa dla dorosłych (zapraszamy gości powyżej 12 roku życia, ale zdecydowana większość to osoby z pokolenia 30-, 40- i 50-latków) jest chętnie wybierany na pobyty we dwoje i relaks w SPA

– tłumaczy Dorota Tokarska, dyrektor marketingu hotelu Manor House SPA

i dodaje:

Już od kilku lat obserwujemy, że w zimowe miesiące chętnie odwiedzają nas goście, którzy wolą spędzić ten czas oddając się relaksującym zabiegom i rytuałom, podczas gdy ich nastoletnie dzieci cieszą się białym szaleństwem na zorganizowanych obozach z rówieśnikami. Również dziadkowie i osoby bezdzietne cenią spokojniejszą atmosferę butikowego hotelu SPA, która sprzyja redukcji stresu i głębokiemu relaksowi i przekłada się na poprawę ogólnej kondycji psychofizycznej, a więc zdrowia i zadowolenia z życia. 

W urokliwych Chlewiskach zimową magię można poczuć zarówno spacerując po rozległym parku Manor House SPA i okolicznych lasach, jak i delektując się ciepłem kominka i klimatycznych wnętrz zabytkowych budynków. Można oddać się relaksującym kąpielom w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera i dr. Keshego, jacuzzi i basenie swim SPA oraz rytuałom saunowym w kompleksie Łaźni Rzymskich. Można też skorzystać z masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i terapii energetycznych w Gabinetach Bioodnowy. Pakiet Zima i Ferie to niepowtarzalna okazja na odcięcie się od rzeczywistości i zanurzenie się w błogim spokoju. W ramach tej oferty można wypoczywać dłużej i bardziej kameralnie korzystając z opcji „w tygodniu taniej” oraz wybranych przez siebie zabiegów z menu SPA.

W tym okresie można się cieszyć wszystkimi udogodnieniami luksusowego hotelu w atrakcyjnej cenie i przy mniejszym, niż w wysokim sezonie, obłożeniu. Wśród atrakcji – relaksujący seans na łóżku membranowym, podczas którego masaż ciepłą wodą niesie przyjemne odprężenie, redukcję napięć i dobre samopoczucie. Ponadto Pokojowy Program SPA, w tym kąpiele w kruchach woli ze sproszkowaną perłą i soli himalajskiej w pokojach z wannami, Terapia Biowitalna na kamiennych matach i muzyce harmonizującej czakry oraz uodparniająca haloterapia w Chacie Solnej (jeden seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem).

Na zimowy urlop w Manor House SPA w okresie od 15 stycznia do 25 lutego 2024 r. został przygotowany specjalny program dodatkowych atrakcji. Codziennie odbywają się ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa, seanse inhalacyjne w Chacie Solnej, sesje w Łaźniach Rzymskich,  balansowanie plazmą w oparciu o technologię dr. Keshego, energetyzująca terapia na kamiennych matach w Komnacie Biowitalności, można też korzystać z basenu z plazmatyczną, bezchlorową i bezzapachową wodą, która pielęgnuje skórę.

W różne dni tygodnia odbywają się również zajęcia tematycznie, wśród nich m.in.:
– koncerty na misy i gongi tybetańskiej, podczas których uczestnicy są poddawani masażowi dźwiękiem;
– terapia multifalowa, która działa kompleksowo na organizm, oczyszcza go, wzmacnia i stymuluje do samoleczenia;
– odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce SPA z saunami: fińską, dymno-ziołową, na podczerwień, ruską banią, ścieżką świetlno-powietrzną, beczkami polskimi, balią japońską i prysznicami wrażeń;
– warsztaty makijażowe;
– zwiedzanie stadniny z odnową biologiczną dla koni oraz zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach.

Podczas zimowego urlopu w Manor House SPA, łatwo znaleźć spokój i harmonię. Taki wypoczynek będzie błogim czasem relaksu i regeneracji organizmu. Więcej na: www.manorhouse.pl

Źródło: informacja prasowa Manor House/ Newseria

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *