|

Pierwsi turyści polecieli z Join UP! Polska na rajską Sri Lankę

Sri Lanka jest popularnym kierunkiem zimowym w ofercie Join UP!™ na wszystkich ośmiu rynkach, na         których działa firma. W ramach oferty, touroperator zapewnia podróżnym nie tylko wyjątkowe wrażenia, ale także szeroki wybór wysokiej jakości hoteli, usytuowanych na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, z dostępem do pięknych plaż, przy których można surfować i nurkować.

Partnerem lokalnym Join UP! Polska jest firma Delux Holidays z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, która obsłużyła ponad 5 milionów turystów. Delux Holidays prowadzi 5 hoteli, wyróżnia się własną flotą pojazdów, całodobową pomocą dla turystów, profesjonalnymi polskojęzycznymi przewodnikami oraz zróżnicowanym programem wycieczek.

Z myślą o wygodzie turystów, lądowanie odbywa się na lotnisku Mattala, które jest mniej zatłoczone i położone w południowej części wyspy, bliżej kluczowych kurortów, takich jak Tangalle, Galle i Hikkaduwa. Zapewnia to podróżnym nie tylko komfort, ale i ułatwia korzystanie z wycieczek rozpoczynających się zaraz po przylocie na Sri Lankę.

Dla osób, które pragną połączyć eksplorację kraju z beztroskim leniuchowaniem na plaży, Join UP! przygotował kompleksowy program wycieczek (trwających od 2 do 6 dni), obejmujący zwiedzanie wszystkich najważniejszych i najpiękniejszych zabytków i atrakcji na wyspie, w tym także safari.

Sezon zimowy to idealny moment, aby odkryć uroki Sri Lanki. W tym okresie temperatura na wyspie waha się od 28 do 30 stopni w ciągu dnia, podczas gdy woda utrzymuje się na komfortowym poziomie 25 stopni Celsjusza. Zimą 2023/24, Join UP! Polska planuje zorganizować wakacje na Sri Lance dla 2000 turystów z Polski. Loty będą obsługiwane przez strategicznego partnera Join UP!™ – linie lotnicze SkyUp Airlines.

Źródło: informacja prasowa 24/7 Communication/ Newseria.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *