|

Wielkanocne podróże – bezpieczeństwo najmłodszych na pierwszym miejscu

Wraz z nadchodzącą Wielkanocą, czasem rodzinnych spotkań i wiosennych radości, wielu z nas planuje podróże do swoich bliskich. Wspólne malowanie pisanek, szukanie czekoladowych jajeczek, przygotowywanie koszyczka i śmigus dyngus – to tradycje niezmiennie angażujące małych i dużych we wspólnym celebrowaniu. W przededniu tych wyjątkowych dni, marka Avionaut przypomina jednak o najcenniejszym aspekcie tych świątecznych podróży: bezpieczeństwie najmłodszych pasażerów.

Avionaut, polski producent fotelików samochodowych, od 13 lat stawia na innowacje, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort dzieciom w każdych warunkach drogowych. Dzięki zaawansowanym technologiom, foteliki Avionaut gwarantują, że nawet najdłuższa podróż do rodziny na święta wielkanocne będzie bezpieczna i przyjemna dla najmłodszych. System ochrony bocznej, regulowane zagłówki, dodatkowe poduszki wspierające odcinki szyjny i lędźwiowy oraz głębokie siedzisko zmniejszające ucisk na kości udowe, to tylko niektóre z rozwiązań marki na rzecz bezpieczeństwa i wsparcia zdrowego rozwoju kręgosłupa.

Wielkanoc, tradycyjnie obchodzona z wieloma zwyczajami, jest okazją do rodzinnych spotkań – tych wymagających krótkich, ale i też dłuższych wypraw. To idealny moment więc, aby podkreślić znaczenie bezpiecznych podróży. Marzec wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, zachęca rodziny z dziećmi do wyjazdów. Avionaut zatem dba o to, aby umożliwić maluchom uczestnictwo w wielkanocnych przygotowaniach i zabawach bez ograniczeń.

Produkty Avionaut to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także wygoda i ergonomiczne rozwiązania, które docenią zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Łatwość montażu, regulacja oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że foteliki te są wyborem nr 1 dla rodzin ceniących komfort i bezpieczeństwo.

Foteliki zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci w każdym wieku, od niemowląt po starszaki. W ofercie Avionaut znajdziemy innowacyjne rozwiązania takie jak fotelik Pixel PRO 2.0 C, który jest najlżejszym fotelikiem na rynku (waży jedyne 2,5kg!) i doskonale nadaje się do przewożenia najmłodszych dzieci, w tym wcześniaków. Dzięki swojej lekkości i ergonomicznej konstrukcji, Pixel PRO 2.0 C jest idealny dla rodziców, którzy cenią sobie łatwość przemieszczania się z dzieckiem. W parze z bazą ISOFIX stanowi szybkie i pewne rozwiązanie dla wszystkich, którzy często wpinają i wypinają fotelik, a więc docenią go na pewno rodzice dowożący wraz z maluchami starsze dzieci do szkół i przedszkoli.

Dla starszaków, aż do końca wymogu podróżowania w foteliku – czyli do osiągnięcia 150cm wzrostu – Avionaut oferuje Maxspace Comfort System+. Ten model fotelika nie tylko zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży, ale jest również pozytywnie oceniany przez fizjoterapeutów, posiadając atest od niemieckiego towarzystwa AGR. Maxspace Comfort System+ wspiera zdrowy rozwój kręgosłupa dzięki odpowiedniemu podparciu odcinków szyjnego, lędźwiowego, ochrony głowy oraz odciążeniu ud i ergonomii pozycji. Dodatkowo, możliwość odchylenia siedziska do pozycji odpoczynku sprawia, że podróż staje się wygodniejsza dla dziecka – główka nie opada podczas snu, co jest szczególnie ważne w długich trasach.

Podczas tegorocznych świąt Wielkanocnych, które przynoszą nam więcej okazji do spotkań rodzinnych i wspólnego świętowania, Avionaut przypomina, że najcenniejszym darem jest bezpieczeństwo naszych dzieci. Niech ten czas będzie pełen radości, śmiechu i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych, ale przede wszystkim bezpieczeństwa, w tym tego na drodze.

O Avionaut

Avionaut to innowacyjna polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci. Założona z pasji do bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych, w ciągu 13 lat obecności na rynku, uznanie oraz oficjalną certyfikację AGR zyskała dzięki zachowaniu najwyższych standardów w ochronie zdrowego kręgosłupa. Pozytywnie oceniany zarówno w niemieckich testach ADAC oraz rygorystycznym szwedzkim Plus Test, Avionaut łączy nowoczesne rozwiązania inżynieryjne z estetycznym designem, dbając o to, aby każdy fotelik był nie tylko bezpieczny, ale również wygodny i łatwy w użytkowaniu. Avionaut wyróżnia się na rynku jako jedyna firma w Europie, która realizuje cały proces produkcji w jednej, polskiej fabryce, korzystając wyłącznie z własnych, lokalnie wyprodukowanych i opatentowanych komponentów. Więcej na temat marki Avionaut znajdziesz na stronie https://avionaut.com/pl/.

Źródło: informacja prasowa Rumour PR/ Newseria.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *