China Eastern Airlines
|

Linie lotnicze China Eastern Airlines od 28 września wprowadzają bezpośrednie loty pomiędzy Szanghajem a Stambułem

SZANGHAJ, 30 sierpnia 2023 r. /PRNewswire/ – linie lotnicze China Eastern Airlines ogłosiły, że od 28 września 2023 r. wprowadzają nowe bezpośrednie połączenie pomiędzy Szanghajem a Stambułem.

Jest to pierwszy raz w historii, kiedy chińskie linie lotnicze obsługują trasę pomiędzy Chinami a Turcją, łącząc dwa słynne na cały świat miasta i ważne lotniska przesiadkowe.

Numery lotów, które odbywać się będą trzy razy w tygodniu na trasie Szanghaj-Stambuł to MU703/704. Samoloty będą startować z lotniska Shanghai Pudong International Airport o godz. 01:30 czasu pekińskiego w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Przyloty na lotnisku w Stambule planowane są na godzinę 08:30 czasu lokalnego. Loty powrotne ze Stambułu rozpoczynać się będą o godz. 14:00 czasu lokalnego we wtorki, czwartki i soboty, z lądowaniem na lotnisku Shanghai Pudong International Airport o 05:30 czasu pekińskiego następnego dnia.

Położony po obu stronach Cieśniny Bosfor Stambuł jest jedynym miastem na świecie, które leży na dwóch kontynentach. Wraz ze stabilnym i dynamicznym rozwojem rynku podróży lotami cywilnymi w 2023 r. linie China Eastern Airlines aktywnie powiększają swoją sieć międzynarodowych połączeń, a trasa Szanghaj-Stambuł jest jedną z kluczowych.

Harmonogram połączeń Szanghaj-Stambuł został ustalony pod kątem pasażerów lecących do obu miast, jak i tych przesiadających się na dalsze loty. W przypadku osób podróżujących bezpośrednio terminy wylotów umożliwiają wygodną i efektywną podróż, a w przypadku pasażerów przesiadających się zapewniają większą liczbę możliwych połączeń i lepszy do nich dostęp.

Pasażerowie lądujący w Stambule o 08:30 rano mogą z łatwością przesiąść się do innych samolotów lecących do Europy, Afryki i innych regionów.

Również pasażerowie przybywający na lotnisko Shanghai Pudong International Airport mogą skorzystać z rozległej sieci połączeń, aby łatwo dostać się do innych rejonów Chin albo podróżować do Azji Południowo-Wschodniej, Japonii czy Korei Południowej, szczególnie lotami obsługiwanymi przez China Eastern Airlines, największego przewoźnika na lotnisku Shanghai Pudong International Airport.

Źródło: China Eastern Airlines

Źródło informacji: PR Newswire

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *