|

Linia lotnicza flydubai oferuje loty do popularnych destynacji wakacyjnych po atrakcyjnych cenach

Przewoźnik z Dubaju oferuje specjalne ceny biletów na loty w obie strony z Polski do popularnych destynacji wakacyjnych w przypadku rezerwacji dokonanych przed 25 września na podróże realizowane przed 10 grudnia 2023 roku.

Linie lotnicze flydubai oferują specjalne ceny biletów na loty w obie strony z Polski do wielu popularnych wakacyjnych miejsc, w tym do Dubaju, Tajlandii, na Malediwy, Sri Lankę czy Zanzibar.  Dotyczy to rezerwacji dokonanych do 25 września  dla podróży, które odbędą się do 10 grudnia.

Pasażerowie będą mogli skorzystać ze wszystkich najnowszych atrakcji, jakie oferuje Dubaj, w tym parków wodnych, sklepów, festiwali muzycznych, wydarzeń kulturalnych oraz słońca, którego jest tu pod dostatkiem przez cały rok, lub będą mogli udać się dalej do jednej ze wspaniałych destynacji wakacyjnych znajdujących się w ofercie.

Flydubai angażuje się w poprawę połączeń za pośrednictwem węzła lotniczego w Dubaju. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaoferować naszym klientom z Europy możliwość poznania tych atrakcyjnych  miejsc, w tym Dubaju, który przeobraził się z  sezonowej atrakcji w miejsce wybierane przez cały rok. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie na pokładach naszych samolotów większej liczby pasażerów z Europy podróżujących w tak popularnych kierunkach wypoczynku, jak Malediwy, Tajlandia czy Zanzibar, niezależnie od tego, czy wybiorą podróż klasą biznesową, czy ekonomiczną.

powiedział Jeyhun Efendi, starszy wiceprezes ds. operacji handlowych i e-commerce we flydubai

Podróżni będą mogli zrelaksować się na malowniczych plażach Malediwów, zanurzyć się w pięknych, naturalnych krajobrazach Sri Lanki, cieszyć się tropikalnymi wakacjami w Krabi i Pattayi w Tajlandii, czy oddać się magii Zanzibaru znanemu z mieszanki kultur oraz nieskazitelnie czystych plaż.

Flydubai stworzył wciąż rozwijającą się siatkę ponad 115 połączeń do 53 krajów w Afryce, Azji Środkowej, na Kaukazie, w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej, w krajach Rady Współpracy Zatoki Perskiej (GCC), na Środkowym Wschodzie oraz subkontynencie indyjskim. Przewoźnik z Dubaju zarządza nową i sprawną flotą składającą się z 79 samolotów Boeing 737, zapewniając pasażerom wygodną i niezawodną podróż. Pasażerowie klasy biznes mogą cieszyć się większą przestrzenią i komfortem, dzięki rozkładanym fotelom, również do pozycji leżącej, a także menu inspirowanym międzynarodowymi trendami oraz szerokim wyborem wciągającej rozrywki na pokładzie. 

Loty można rezerwować na stronie flydubai.com, przez oficjalną aplikację flydubai, za pośrednictwem infolinii w Dubaju pod numerem (+971) 600 54 44 45, w agencjach podróży flydubai oraz u naszych partnerów turystycznych. 

Aby dowiedzieć się więcej o kierunkach dostępnych w ofercie i zapoznać się ze wszystkimi cenami, prosimy odwiedzić: https://www.flydubai.com/en/offers/poland-lowest-fare-promo-august-september-2023

O liniach lotniczych flydubai

Linie lotnicze flydubai z siedzibą w Dubaju oferują w swojej siatce połączeń loty  do przeszło 115 portów lotniczych, obsługiwane przez flotę 79 samolotów. Od rozpoczęcia działalności w czerwcu 2009 roku, flydubai w ramach stale rozwijanej sieci stawiają na eliminowanie barier w podróżowaniu, tworzenie swobodnych przepływów handlowych i turystycznych oraz umacnianie więzi pomiędzy różnymi kulturami.

Linie flydubai osiągnęły szereg celów:

Rozrastająca się siatka połączeń: Linie utworzyły siatkę połączeń do przeszło 115 portów lotniczych w 53 krajach Afryki, Azji Środkowej, Kaukazu, Europy Środkowej i Wschodniej, Rady Krajów Zatoki Perskiej (GCC) i Środkowego Wschodu oraz subkontynentu indyjskiego.

Obsługiwanie niedostatecznie skomunikowanych rynków: Otworzyły przeszło 75 nowych połączeń do miejsc, które przedtem nie miały bezpośrednich połączeń lotniczych z Dubajem ani nie były obsługiwane z Dubaju przez narodowego przewoźnika ZEA. 

Sprawna ujednolicona flota: Użytkują jednolitą flotę 79 samolotów typu Boeing 737 obejmującą: 30 sztuk Next-Generation Boeing 737-800, 46 sztuk Boeing 737 MAX 8 i 3 sztuki Boeing 737 MAX 9.

Wzrost ruchu pasażerskiego: Przewiozły ponad 90 milionów pasażerów od rozpoczęcia działalności w 2009 roku.

Najnowsze wiadomości o flydubai można znaleźć w dziale flydubai Newsroom.

Źródło: informacja prasowa flydubai/Newseria.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *